Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
akcia
  • Villager benzínová kosačka VRS 51 TE

Villager benzínová kosačka VRS 51 TE

356,00€ s DPH
509,00€ s DPH
Množstvo
Nákup na splátky
Pridať do obľúbených

Popis

Hľadáte výkonnú kosačku so silným motorom za rozumnú cenu? Práve ste ju našli! Plne vybavená benzínová kosačka VRS 51 TE je nový model so silným motorom OHV T 575 s výkonom 3,0 kW. Kosačka má nôž so šírkou záberu 51 cm. Odporúčaná plocha kosenia je do 1500 metrov štvorcových. Výšku kosenia možno nastaviť centrálne od 25 do 75 mm. Nechýba možnosť mulčovania či bočné vyhadzovanie trávy. VRS 51 TE je vybavená samozrejme aj zberným košom, ktorý ma objem až 60 litrov. Ľahký a pevný skelet je vyrobený z kvalitných materiálov. Kosačka vám pri skladovaní nezaberie vôbec veľa miesta a navyše je nenáročná na obsluhu.

  • Elektroštart
  • Samostatný pohon
  • Držiak na pivo
  • Dobíjacia Li-ion batéria pre štartér
  • Ľahký a pevný skelet

Kosačka VRS 51 TE má to, čo vám susedia budú len potichu závidieť – držiak na pivo! Tým sa pre vás kosenie stáva ešte väčšou zábavou a hlavne aktívnym pohodovým relaxom. Kúpou tejto kosačky nezískate len kvalitný stroj s 3 ročnou zárukou za skvelú cenu, ale aj profesionálny, odborný servis či skvelé rady, ktoré dostanete len u nás. Doprajte si aktívny oddych a relax v záhradke s kvalitou VILLAGER.

Motor: T 575 OHV
Výkon: 3,0 kW
Objem: 173 cm3
Elektroštart: Áno
Pojazd: Áno
Šírka záberu: 51 cm
Odporúčaná plocha kosenia: do 1500 m2
Nastavenie výšky kosenia: 7 st., centrálne, 2.5-7.5 cm
Priemer kolies predné/zadné: 178/254 mm
Objem zberného koša: 60 litrov
Elektroštart: Áno
Mulčovanie: Áno
Bočné vyhadzovanie: Áno
Guličkové ložiská: Áno
Skelet: Oceľ
Hmotnosť: 42 kg

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj