Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • John Deere R54V

John Deere R54V

1 170,00€ s DPH
1 592,00€ s DPH
Množstvo
Nákup na splátky
Pridať do obľúbených

Popis

VLASTNOSTI A ŠPECIFIKÁCIA

  • Systém zberu trávy TurboStar™
  • Materiál skeletu kosačky: Hliník
  • Objem zberného koša: 75 litrov
  • Mulčovacia sada: Voliteľné príslušenstvo

Doporučená plocha pre kosenie

Až do 2.500 m²

Šírka pracovného záberu

54 cm

Výkon motora

2,4 kW pri 2.800 ot/min

Rýchlosť pojazdu

2,7 – 4,8 km/hod (variabilná)

 

Komfort

 Najlepší spôsob ako zistiť rozdiel medzi lacnou a kvalitnou kosačkou je používať ju dlhšie ako hodinu! Ak sa aj po takej dobe stále cítite sviežo a uvoľnene, je pravdepodobné, že používate kosačku John Deere.

Jednoduché nastavenie rýchlosti pojazdu

 U kosačiek radu Select je možné prispôsobiť rýchlosť pojazdu, aby čo najviac vyhovovala náročnosti terénu a podmienkam kosenia. Model R54V disponuje pohodlným otočným ovládačom, ktorý vám prinesie do života ešte väčšie pohodlie.

SYSTÉM ZBERU TURBOSTAR™

Výnimočný systém TurboStar™ umožňuje dosahovať špičkovú účinnosť zberu trávy počas práce a to hlavne vtedy, keď používate nižšiu výšku kosenia. To je možné zásluhou skeletu kosačky, ktorý je vybavený integrovaným ventilátorom, Ten vytvára prídavné prúdenie vzduchu nad a okolo noža kosačky, na ktorý sa tradičné kosačky spoliehajú. Tento prídavný prúd vzduchu vytvára účinný nasávací efekt, ktorý usmerňuje častice pokosenej trávy do zberného koša a tak zabezpečovať perfektný výsledok kosenia.

HLINÍKOVÝ SKELET

Skelet kosačky je vyrobený z hliníkovej zliality, čo umožňuje zabezpečiť jej robustnosť a dlhodobú životnosť. Spolu s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou je tak zabezpečená ochrana proti korózií a škrabancom.

DRŽADLO

Pre uľahčenie zdvíhania kosačky je v prednej časti namontované pohodlné držadlo. Toto držadlo spolu s držadlom umiestneným za motorom vytvára podmienky pre ľahšiu manipulácia pri preprave. Zároveň sa zmenšujú požiadavky na veľkosť priestoru pri skladovaní kosačky.

MULČOVACIA SADA

Montáž mulčovacej sady je veľmi jednoduchá a rýchla. Mulčovanie umožňuje kosenie trávy bez zberného koša. To je dosiahnuté tým, že tráva je pokosená a rozdrvená na drobné kúsky a následne rozptýlená naspäť do trávnika ako prírodné hnojivo.

CENTRÁLNE NASTAVENIE VÝŠKY KOSENIA

Zmena výšky kosenia je veľmi jednoduchá a je ovládaná jedinou pákou. Zvoľte si požadovanú výšku kosenia a jednoduchým posunutím páky nastavíte výšku kosenia celej kosačky.

NASTAVITEĽNÁ RUKOVÄŤ

Rukoväť kosačky možno nastaviť do rôznych polôh, aby jej výška vyhovovala telesným parametrom obsluhy a zabezpečila tak komfortnú prácu. Rukoväť je možné sklopiť smerom nadol, čo je praktické pre potreby uskladnenia kosačky alebo pri jej preprave.

KOLESÁ

Robustné kolesá vybavené guličkovými ložiskami umožňujú hladkú prevádzku kosačky. Kryty kolies zabraňujú zachytávaniu častíc trávy.

KVALITNÉ KOSENIE

Dobre vyvážená ručná kosačka na trávniky so skeletom vyrobeným z hliníkového odliatku, ľahké ovládanie a systém zberu trávy TurboStar™ zabezpečujú vždy a všade perfektné výsledky kosenia.

SYSTÉM READYSTART®

Systém štartovania motora ReadyStart® umožňuje ľahké a pohodlné štartovanie pomocou navíjacieho lanka. Žiadne plnenie, žiadny sýtič, žiadny problém!

ZBERNÝ KÔŠ

Ľahký textilný zberný kôš na trávu má dostatočne veľký objem, čo umožňuje menej časté vyprázdňovanie a je taktiež vybavený unikátnym indikátorom naplnenia. Prázdny/Plný

VARIABILNÁ RÝCHLOSŤ POJAZDU

Viacrýchlostný systém pohonu znamená, že kosačku možno ľahko používať a nie je potrebné kosačku tlačiť. Možnosť voľby rôznej rýchlosti pojazdu umožňuje obsluhe zvoliť takú rýchlosť, ktorá zabezpečí najvyššie pracovné pohodlie.

RÝCHLOUPÍNAČE NA RIADIDLÁCH

Riadidlá sklopné v priebehu niekoľkých sekúnd pre jednoduché skladovanie a prepravu - samozrejme bez použitia nástrojov.

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj