Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac
  • John Deere R43S

John Deere R43S

699,00€ s DPH
977,00€ s DPH
Množstvo
Nákup na splátky
Pridať do obľúbených

Popis

VLASTNOSTI A ŠPECIFIKÁCIA

  • Systém zberu trávy TurboStar™
  • Materiál skeletu kosačky: Hliník
  • Objem zberného koša: 65 litrov
  • 1-rýchlostný pojazd s rýchlosťou 3,6 km/hod

Doporučená plocha pre kosenie

Až do 1.000 m²

Šírka pracovného záberu

43 cm

Výkon motora

2,4 kW pri 2.800 ot/min

Pojazd

1-rýchlostný (3,6 km/hod)

Jednoduchosť

 Ak nemáte radi komplikované veci, obľúbite si stroje John Deere. A to vďaka vynikajúcemu výkonu, pokročilým funkciám a ovládacím prvkom, ktoré sú navrhnuté pre čo najjednoduchšie používanie. Bez ohľadu na model, môžete rýchlo a jednoducho nastaviť výšku kosenia, aby váš trávnik vyzeral čo najlepšie. A ak príde čas na údržbu, je rýchla a úplne jednoduchá.

 Kosačka R43S je vybavená 1-rýchlostným pojazdom a výnimočným systémom zberu TurboStar™ pre špičkovú účinnosť zberu trávy.

 Systém štartovania motora ReadyStart® umožňuje ľahké a pohodlné štartovanie pomocou navíjacieho lanka. Žiadne plnenie, žiadny sýtič, žiadny problém!

SYSTÉM ZBERU TURBOSTAR™

Výnimočný systém TurboStar™ umožňuje dosahovať špičkovú účinnosť zberu trávy počas práce a to hlavne vtedy, keď používate nižšiu výšku kosenia. To je možné zásluhou skeletu kosačky, ktorý je vybavený integrovaným ventilátorom, Ten vytvára prídavné prúdenie vzduchu nad a okolo noža kosačky, na ktorý sa tradičné kosačky spoliehajú. Tento prídavný prúd vzduchu vytvára účinný nasávací efekt, ktorý usmerňuje častice pokosenej trávy do zberného koša a tak zabezpečovať perfektný výsledok kosenia.

HLINÍKOVÝ SKELET

Skelet kosačky je vyrobený z hliníkovej zliality, čo umožňuje zabezpečiť jej robustnosť a dlhodobú životnosť. Spolu s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou je tak zabezpečená ochrana proti korózií a škrabancom.

DRŽADLO

Pre uľahčenie zdvíhania kosačky je v prednej časti namontované pohodlné držadlo. Toto držadlo spolu s držadlom umiestneným za motorom vytvára podmienky pre ľahšiu manipulácia pri preprave. Zároveň sa zmenšujú požiadavky na veľkosť priestoru pri skladovaní kosačky.

CENTRÁLNE NASTAVENIE VÝŠKY KOSENIA

Zmena výšky kosenia je veľmi jednoduchá a je ovládaná jedinou pákou. Zvoľte si požadovanú výšku kosenia a jednoduchým posunutím páky nastavíte výšku kosenia celej kosačky.

NASTAVITEĽNÁ RUKOVÄŤ

Rukoväť kosačky možno nastaviť do rôznych polôh, aby jej výška vyhovovala telesným parametrom obsluhy a zabezpečila tak komfortnú prácu. Rukoväť je možné sklopiť smerom nadol, čo je praktické pre potreby uskladnenia kosačky alebo pri jej preprave.

KVALITNÉ KOSENIE

Dobre vyvážená ručná kosačka na trávniky so skeletom vyrobeným z hliníkového odliatku, ľahké ovládanie a systém zberu trávy TurboStar™ zabezpečujú vždy a všade perfektné výsledky kosenia.

ZBERNÝ KÔŠ

Ľahký textilný zberný kôš na trávu má dostatočne veľký objem, čo umožňuje menej časté vyprázdňovanie a je taktiež vybavený unikátnym indikátorom naplnenia. Prázdny/Plný

SYSTÉM READYSTART®

Systém štartovania motora ReadyStart® umožňuje ľahké a pohodlné štartovanie pomocou navíjacieho lanka. Žiadne plnenie, žiadny sýtič, žiadny problém!

1-RÝCHLOSTNÝ POJAZD

1-rýchlostný systém pohonu zabezpečuje pohodlnú obsluhu a kosačku nie je potrebné počas práce tlačiť.

KOLESÁ

Robustné kolesá vybavené guličkovými ložiskami umožňujú hladkú prevádzku kosačky. Kryty kolies zabraňujú zachytávaniu častíc trávy.

MULČOVACIA SADA

Montáž mulčovacej sady je veľmi jednoduchá a rýchla. Mulčovanie umožňuje kosenie trávy bez zberného koša. To je dosiahnuté tým, že tráva je pokosená a rozdrvená na drobné kúsky a následne rozptýlená naspäť do trávnika ako prírodné hnojivo.

RÝCHLOUPÍNAČE NA RIADIDLÁCH

Riadidlá sklopné v priebehu niekoľkých sekúnd pre jednoduché skladovanie a prepravu - samozrejme bez použitia nástrojov.

NÔŽ Z POPÚŠŤANEJ PRUŽINOVEJ OCELE

Nôž kosačky je vyrobený z jedného kusu vysokokvalitnej pružinovej ocele podľa prísnych výrobných a bezpečnostných predpisov.

 

 

 

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj