Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Gianni Ferrari Turbo 1 a Turbo 1W

Na vyžiadanie
Pridať do obľúbených

Popis

Samochodná kosačka so zberom pokosenej trávy s dieselovým motorom pohonom na 2 alebo 4 kola s čelne neseným rotačným kosacím ústrojenstvom s hydraulickým zdvihom a hydraulicky ovládaným zdvíhaním a vyklápaním zásobníku do výšky 210 cm.

undefined

2 nože nad sebou

V patentovanom kosacom ústrojenstve sa nachádzajú štyri páry nožov. V každom páre sú nože uchytené nad sebou. Toto riešenie sa zaisťuje rozsekanie trávy na krátke častice. Systém zberu je potom spoľahlivejší a výkonnejší.

Revolučné kosacie ústrojenstvo

Revolučné kosacie ústrojenstvo

Nože rotujú smerom od otvoru pre zber - dochádza tým k rovnomernému rozloženiu pokosenej hmoty v ústrojenstve a tým aj ľahšiemu priechodu výstupným otvorom. Unikátny systém zberu

Unikátny systém zberu

Keď tráva opúšťa kosacie ústrojenstvo, je unášaná silným prúdom zaisteným výkonným ventilátorom. Robustné lopatky ventilátoru potom ešte pred vyústením do zásobníku dodávajú pokosenej hmote ďalšiu kinetickú energiu.

Pokosená hmota je tak v zásobníku o objeme 1100 litrov a vysokým zdvihom 210 cmnačuchraná s výrazne vyššou hustotou, a to i vďaka relatívne malým časticiam pokosenej hmoty. 

Výsledkom je menej časté vyklápanie zásobníku, menej prejazdov a výrazne lepšia ekonomika prevádzky.

Kombinácia pomerne drobného skupenstva pokosenej hmoty a silného prúdu vzduchu zaisťuje spoľahlivosť zberu i vo veľmi náročných podmienkach a relatívne vysokú pracovnú rýchlosť.

Technická špecifikácia:

ModelPohonMotorRýchlosťVýkonObjem zásobníkaZdvih zásobníkaPracovný záberVýška strihuPalivová nádržDĺžka x šírka x výškaHmotnosť
Turbo 12WD, hydrostatickýKubota diesel 28 hp, 3 valce0 - 18 km/h0,5 - 1,2 ha/hod900 litrov210 cm130 / 150 cm2 - 8 cm40 litrov250 x 120 cm (trakčná jednotka)700 kg (trakčná jednotka)
Turbo 1W4WD, hydrostatickýKubota diesel 33 hp, 3 valce0 - 18 km/h0,5 - 1,2 ha/hod900 litrov210 cm130 / 150 cm2 - 8 cm40 litrov250 x 120 cm (trakčná jednotka)750 kg (trakčná jednotka)
  • Motor chladený kvapalinou.
  • Hydrostaticky riadená zadná náprava.
  • Pojazdové ústrojenstvo ovládané pedálom, uzávierka diferenciálu.
  • Kontrolné prvky - počítadlo motohodín, ukazovateľ stavu paliva v nádrži, teplomer.
  • Stroj je brzdený dynamicky pomocou hydrostatického systému pojazdu, na prednej náprave sú umiestnené diskové brzdy, prevádzkové a parkovacie.
  • Komfortná odpružená sedačka s opierkami.
  • Spôsobilosť k prevádzke na verejných komunikáciách

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj