Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac

Gardena akumulátorový záhradný vysávač/fúkač PowerJet Li-40 - súprava

350,59€ s DPH
Množstvo
Nákup na splátky
Pridať do obľúbených

Popis

Výkonný akumulátorový vysávač / fúkač pre väčšie záhrady a plochy

Výkonný a ľahko ovládateľný akumulátorový GARDENA záhradný vysávač/fúkač PowerJet Li-40 odstraňuje rýchlo a bez námahy zvyšky nečistôt, listov a odrezkov trávy z pozemkov rýchlosťou až 320 km/h alebo sacím výkonom 160 l/s bez potreby ohýbania a narovnávania. Intuitívny panel s klávesmi na rukoväti zaisťuje najvyššie pohodlie pri prevádzke. Výstup je možné plynule regulovať tak, aby vyhovoval všetkým aplikáciám. Sada obsahuje akumulátor a nabíjačku. Prístroj je napájaný akumulátorom 40 V * a 4,2 Ah GARDENA s jednoduchou údržbou. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. *Maximálne výstupné napätie bez zaťaženia je 40 V, menovité napätie 36 V.

 

Výkonná akumulátorová technológia

Lítium-iónový vymeniteľný akumulátor BLi-40/160 je výkonný, nenáročný na údržbu, flexibilne sa dobíja a ľahko sa mení. LED znázorňuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora.

 

Vysoký komfort pri ovládaní

Intuitívny panel s klávesmi na rukoväti zobrazuje úroveň nabitia akumulátora. Stlačením tlačidla sa aktivuje režim Eco pre maximálnu dobu chodu kosačky.

 

Výkonný motor PowerPlus

Motor PowerPlus (bezkefkový) má vysoký výkon, je obzvlášť účinný pri dlhých prevádzkových časoch a zaisťuje dlhú životnosť výrobku.

 

Pohodlná manipulácia

Pre bezproblémovú a príjemnú prácu sa s ergonomicky tvarovanou rukoväťou a optimálne rozloženou hmotnosťou akumulátorového záhradného vysávača/fúkača perfektne pracuje.

 

Účinné použitie 3 v 1

Fúkanie, vysávanie a drvenie. Pevný impeler redukuje objem lístia a trávnych odrezkov v zbernom vaku.

 


Typ batérie:

Li-Ion

Rýchlosť fúkania:

320 km/h

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

9338-20

EAN-Code:

4078500031592

Špecifikácie

Rýchlosť fúkania

320 km/h

Údaje o vibráciách a hluku

Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)

102 dB(A)

Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)

91 dB(A)

Napísať recenziu

               
* Povinný údaj